Dag 2, stadswandeling naar Chepstow (7 km) Dag 3, Tocht 1: Brockweir naar Mitchel Troy (19 km) Dag 4, Tocht 2: rondwandeling door het Forest of Dean (15 km) Dag 5, Tocht 3: Monmouth naar Llantilio Crossenny (16 km) Dag 6, Tocht 4: White Castle naar Longtown (22 km) Dag 7, Rustdag: Michaelchurch naar Haye on Wye (22 km) Dag 8, Tocht 6: Black Hill via Olchon Valley terug naar de camping (22 km) Dag 9, Tocht 7: Llantony Priory naar Rhiw Trumau (21 km) Dag 10, Rustdag: over de Mynydd Llangorse (12 km) Dag 11, Tocht 9: Llangorse naar Brecon (20 km) Dag 12, Tocht 11: beklimming Pen y Fan en terug naar camping (20 km) Dag 13, Tocht 10: Waterfall Country (10 km) Dag 14, Tocht 12: Bwlch naar Pysgodlyn (18 km) Dag 15, Tocht 13: Bigsweir Bridge naar Chepstow Castle (20 km) |
||
|
||
dag 2: kerkje van Mathern. |
dag 3: uitzicht op een oude spoorbrug. |
|
|
||
foto links: dag 3: niet alleen blubber, hier komen twee keer per dag heel veel schapen langs. foto rechts: dag 3: overstapje over prikkeldraad. |
||
|
||
dag 5: het pad loopt dwars door een korenveld naar een schuur. |
dag 5: nieuw overstapje, de bovenste plank kan eraf. |
|
|
||
foto links: dag 6: White Castle. foto rechts: dag 7: de beklimming naar Haye on Wye. |
||
|
||
foto links: top van 800 meter naar top 811 meter. foto rechts: dag 11: langs 200 jaar oude kanaal met vele bruggen. |
||
|
||
dag 12: stijle klim over een rotspaadje. |
dag 12: "ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig" rechtse top is de Pen-y-fan. |
|
|
||
foto links: da 12: begroeting op de Pen-y-fan. foto rechts: dag 12: na de afdaling van de Pen-y-fan de volgende heuvel weer omhoog. |
||
|
||
dag 13: een van de vele watervalletjes die we hebben gezien. |
||
|